Główna Usługi OpenSource Outsourcing Sieci kontakt
Komputery są jak żywy organizm. Trzeba o nie dbać, pielęgnować, a czasami i leczyć. Od tego czy są właściwie administrowane zależy długość ich życia oraz zadowolenie użytkowników. Nie każdy wie jak prawidłowo dbać o swój komputer, ale każdy wie jak komfortowo i wydajnie pracuje się na prawidłowo skonfigurowanym sprzęcie.
OpenSource? Już gdzieś o tym słyszałeś. Hmm, to chyba Linux, ale on jest strasznie trudny i tylko dla maniaków komputerowych, którzy całymi dniami wpatrują się w ekran monitora. Nieprawda! Środowisko Wolnego i Otwartego Oprogramowania to nie tylko Linux, choć te systemy są bardzo szeroko wspierane, to cała masa najróżniejszego oprogramowania, które może znacząco poprawić jakość pracy w Twojej firmie, a przede wszystkim znacząco obniżyć koszty! Brzmi zbyt pięknie? Przekonaj się!
Masz pytania? Służymy Ci naszą wiedzą, by na wszystkie udzielić Ci odpowiedzi
Utrzymanie firmy w ruchu to wyzwanie ciągnące za sobą niemałe konsekwencje. Trzeba zadbać o wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest profesjonalny serwis. Jednak niewiele firm stać na ponoszenie kosztów związanych z utrzymaniem wysoko wykwalifikowanego personelu oraz zapewnienia mu odpowiedniego zaplecza technicznego. Lepszym i znacznie tańszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania firmie zewnętrznej. Nasze doświadczenie pozwala zaoferować Tobie wysoką jakość usług serwisowych wykonywanych przez wysoko wykwalifikowany personel przy użyciu wyspecjalizowanych narzędzi. W określonych przypadkach istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy.

Czas i jak najniższe koszty to dziś podstawowe kryteria w działalności każdej firmy. Zawsze jest za mało czasu. Dlaczego więc masz go jeszcze tracić na szukanie kogoś, kto wyratuje Cię z opresji, gdy wydarzy się awaria? Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy możliwość bezpiecznego zdalnego dostępu do zasobów firmy. Dzięki temu większośc sytuacji nasz serwisant może rowiązać bez tracenia czasu na dojazd do Twojej firmy. Jedynym ograniczeniem tej funkcjonalności są warunki techniczne. Wystarczy jeden telefon, umówienie spotkania i wszystko Ci wyjaśnimy.

Łatwy kontakt z naszą firmą to podstawa naszego sukcesu. Wystarczy jeden telefon lub e-mail, by przedstawiciel naszej firmy spotkał się z Tobą i odpowiedział Ci na wszystkie nurtujące Cię pytania. Wspólnie z Tobą przeanalizuje Twoje wymagania i potrzeby oraz przedstawi optymalne rozwiązania.

Dla jeszcze większej wygody naszych Klientów uruchomiliśmy portal serwisowy. Wystarczy się zalogować, by w wygodny sposób zgłosić nam zaistniałą sytuację, a nasi specjaliści zajmą się Twoim zgłoszeniem.

Jesteśmy, by służyć Tobie i Twojej firmie!


Copyright © 2004 - 2018, ITKoncept. All rights reserved.

Główna | Usługi | Serwis | Zgłoszenia serwisowe | Szkolenia | Opensource | Outsourcing | Sieci | Usługi Internetowe | Kontakt