Główna Usługi OpenSource Outsourcing Sieci kontakt
Czy w wiesz jak prosto podnieść wydajność Twoich pracowników? Daj im odpowiednie narzędzia i wiedzę jak się nimi posługiwać! Nie wiesz jak to zrobić? Pomożemy Ci!
Chcesz, aby Twoje komputery funkcjonowały bezbłednie? Pomożemy Ci to osiągnąć dzięki usprawnieniu działania ich w Twojej firmie czu domu. Nasze wieloletnie doświadczenie może działać na Twoją korzyść. Zaopiekujemy się Twoimi komputerami.
Twój komputer zamilkł jak zaklęty? Co teraz zrobić? Co z danymi na jego dyskach? Przecież tyle czasu działa bez zarzutu. Czy wszystko stracone?

Możliwości jakie drzemią w obecnym dziś na rynku oprogramowaniu są kolosalne. Uczenie się każdej aplikacji na pamięć byłoby czystym szaleństwem. Ale poznanie aplikacji wykorzystywanych w codziennej pracy w stopniu pozwalającym efektywnie ją wykonywać wymaga jedynie poświęcenia cząstki czasu, którą zyskasz przyspieszając swoją pracę wykorzystując w pełni posiadane aplikacje.


Wiedza jest dziś wielkim kapitałem. Dobrze wyszkolony pracownik jest na wagę złota. Dla naszych klientów prowadzimy szkolenia indywidualne i grupowe. Szkolenia są organizowane w salach wykładowych lub na miejscu, w siedzibie Klienta. Jedna i druga forma szkolenia ma swoje zalety. Szkolenia w dedykowanych salach wykładowych pozwalają skupić się kursantom na aktualnie omawianym zagadnieniu, lecz trudno jest zasymulować wszystkie sytuacje jakie mogą się wydarzyć w codziennym życiu. Szkolenia prowadzone w firmie klienta pozwalają dokładnie zapoznać się ze specyfiką konkretnego zagadnienia i zrozumieć przedstawione rozwiązanie.
Proponujemy szkolenia obejmujące zakres podstawowej obsługi komputera, kursy zaawansowane i kursy profesjonalne. W zakres kursu podstawowego wchodzi dopasowany do wymagań klienta zakres materiału obejmujący zagadnienia dotyczące funkcji systemu opercyjnego, pracy w sieci i podstawowych funkcji aplikacji biurowych. Kurs zaawansowany zawiera poszerzone wiadomości o funkcjach i możliwościach róznych systemów operacyjnych, aplikacji biurowych ze wskazaniem różnic i podobieństw w najpopularniejszych pakietach programów biurowych oraz efektywnego wykorzystania Internetu jako medium komunikacyjnego. Kursy profesjonalne są zorientowane na konkretne rozwiązania dopasowane do wymagań klienta. Zakres każdego z kursów jest indywidualnie negocjowany z klientem, aby jak najpełniej dopasować jego efektywność do potrzeb.

Copyright © 2004 - 2018, ITKoncept. All rights reserved.

Główna | Usługi | Serwis | Zgłoszenia serwisowe | Szkolenia | Opensource | Outsourcing | Sieci | Usługi Internetowe | Kontakt