Główna Usługi OpenSource Outsourcing Sieci kontakt
Służymy Ci naszą pomocą zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Wystarczy jeden Twój telefon, krótka rozmowa, umówienie się na spotkanie i Twoje zmartwienia dotyczące komputerów w Twojej firmie znikają....

Informatyk w Twojej firmie? Jeżeli prowadzisz firmę i masz choć jeden komputer na pewno obawiasz się utraty danych czy awarii samego sprzętu. A co jeźeli masz świadomość zagrożeń, a nie stać Cię na pełnoetatowego informatyka?

OpenSource? Już gdzieś o tym słyszałeś. Hmm, to chyba Linux, ale on jest strasznie trudny i tylko dla maniaków komputerowych, którzy całymi dniami wpatrują się w ekran monitora. Nieprawda! Środowisko Wolnego i Otwartego Oprogramowania to nie tylko Linux, choć te systemy są bardzo szeroko wspierane, to cała masa najróżniejszego oprogramowania, które może znacząco poprawić jakość pracy w Twojej firmie, a przede wszystkim znacząco obniżyć koszty! Brzmi zbyt pięknie? Przekonaj się!

Potrzebujesz naszej pomocy? Wypełnij poniższy formularz, a wkrótce się odezwiemy!

Imię i Nazwisko:
E-Mail:
i / lub nr telefonu:
Treść wiadomosci:
 

Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych

Sami dobrze wiemy jak bardzo dane osobowe są ważne i dokładamy wszelkich starań, by je należycie chronić.
Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest firma ITKoncept, zwana dalej: „Administratorem”.
Przekazywane nam przez Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niepodanie właściwego adresu email bądź numeru telefonu spowoduje, że udzielenie odpowiedzi będzie niemożliwe.
Powyższy formularz kontaktowy wysyła wiadomość w formie e-mail bezpośrednio do adresata. Żadne dane nie są przechowywane na serwerze strony internetowej, nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ani nie są wykorzystywane w celach marketingowych czy statystycznych. Państwa dane nie są również przekazywane podmiotom trzecim z wyjątkiem firm hostingowych (obsługa e-mail). W razie konieczności mogą być przekazane do instytucji prawno - księgowych wyłącznie w niezbędnym zakresie.
W każdej chwili mają Państwo prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, przeniesienia oraz usunięcia, a także prawo do ograniczenia ich przetwarzania. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Copyright © 2004 - 2018, ITKoncept. All rights reserved.

Główna | Usługi | Serwis | Zgłoszenia serwisowe | Szkolenia | Opensource | Outsourcing | Sieci | Usługi Internetowe | Kontakt