Główna Usługi OpenSource Outsourcing Sieci kontakt
Masz firmę, pracowników, komputery. Ale czy musisz zatrudniać pełnoetatowego informatyka, aby zapanował nad całą Twoją infrastrukturą informatyczną? Jego utrzymanie to nie tylko pensja i ubezpieczenia ale także szkolenia, kursy i seminaria. Nie, nie musisz! Rozwiązaniem dla Ciebie jest właśnie Outosurcing, czyli wynajęcie profesjonalnej firmy, która przejmie wszystkie obowiązki.
Profesjonalne świadczenie usług to zadowolenie naszych klientów. Dzięki naszym kompleksowym rozwiązaniom dopasowanym do potrzeb każdej firmy czy osoby prywatnej możesz zaoszczędzić czas i pieniądze.
Specjalistycznie wyposażony serwis komputerów i akcesorii pozwala nam szybko i skutecznie działać w sytuacjach awaryjnych. Możemy szczycić się wysoką skutecznością napraw dokonywanych w naszym serwisie.
Zaletą outsourcingu jest obniżenie kosztów i uniknięcie sytuacji korupcjogennych. Ciągły wzrost obrotów na rynku outsourcingu branży IT świadczy o wzroście świadomości kadr zarządzających działami IT oraz umiejętność wyodrębnienia tych funkcji, które będą zarządzane bardziej efektywnie przez wyspecjalizowane firmy zewnętrzne. Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu na zewnątrz (partnerowi zewnętrznemu - outsourcerowi) zadań nie związanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy. Dzięki temu Firma może skupić swoje zasoby i środki finansowe na tych obszarach, które stanowią podstawę jej działań, w których osiąga przewagę konkurencyjną. Outsourcer dysponuje większymi zasobami doświadczonego personelu oraz zasobami sprzętowymi co pozwala na znaczące zmniejszenie kosztów utrzymania w ruchu firmy Klienta.

Outsourcing IT jest dla wielu firm wybawieniem od zajmowania się tym, co nie leży w sferze jej działania. Wiele firm z chęci uniknięcia znacznych obciążeń finansowych rezygnuje z profesjonalnej obsługi swych komputerów i sieci. Zwykle zamiast informatyka w firmie pojawia się osoba z kręgu znajomych lub pracowników, której doświadczenie informatyczne najczęściej pochodzi z godzin spędzonych przy komputerze w domu. Niewielkie doświadczenie i wiedza takiej osoby wystarcza jedynie w najprostszych sytuacjach, a zaniedbywane są różne sytuacje takie jak aktualizacje oprogramowania, kopie zapasowe czy dbanie o prawidłowe działanie sprzętu komputerowego oraz wychwytywanie symptomów świadczących o zbliżającej się awarii. Niestety do prawidłowego funkcjonowania firmy w dzisiejszym świecie to nie wystarcza. Rozwiązaniem jest właśnie profesjonalna firma zewnętrzna, która przejmie rolę obsługi informatycznej firmy.
Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy oraz posiadane zasoby pozwalają nam na zapewnienie naszym klientom wysokiego poziomu usług. Jesteśmy po to, by komputery w Twojej firmie lub domu pracowały dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie.
Oferujemy Ci naszą wiedzę i zasoby sprzętowe, dzięki którym jesteśmy w stanie zapobiec większości sytuacji, jakie mogą wydarzyć się przy codziennym użytkowaniu komputera, zwłaszcza podłączonego do Internetu.
Jeśli chcesz poznać inne sposoby jak możemy pomóc Twojej Firmie rosnąć, a Twoim pracownikom pomóc skupić się na wydajnej pracy zapraszamy na darmową konsultację z naszym specjalistą, który skontaktuje się na podane dane kontaktowe i ustali dogodny termin spotkania.

Copyright © 2004 - 2018, ITKoncept. All rights reserved.

Główna | Usługi | Serwis | Zgłoszenia serwisowe | Szkolenia | Opensource | Outsourcing | Sieci | Usługi Internetowe | Kontakt